Manavgat ŞelalesiYeme İçme

McD Cafe Manavgat Şelalesi’nde hizmete girdi

Mc Donalds’ın kahve zinciri olan McD Cafe Manavgat Şelalesi Günübirlik Tesislerinde hizmete girdi.

Dünyaca ünlü fast food yiyecek markası olan Mc Donalds’ın kafe markası olan McD Cafe Manavgat Şelalesi Günübirlik Tesislerinde yerli ve yabancı turistlere hizmet vermeye başladı. Cafe bünyesinde sıcak soğuk birçok içecek çeşidini barındıran McD Cafe’de içeceklerin yanı sıra birbirinden lezzetli kurabiye ve kek gibi tatlı çeşitleri de bulunmakta.

McD Cafe Manavgat Şelalesi’nde

Tüm dünyada 1300’den fazla restoranda faaliyet gösteren Mc Donalds’ın kahve zinciri cafesi McD Cafe artık Manavgat’ta Manavgat Şelalesi Günübirlik Tesislerinde faaliyet göstermeye başladı. Büyük Şelale Tesisleri içerinde faaliyet gösteren cafede Capuccino’dan Espresso’ya, Amerikano’dan Flat White’e, Türk Kahvesinden Latte’ye kadar çok sayıda soğuk ve sıcak içecek seçeneklerinin yanında Manavgat Şelalesi’nin görmeye gelen misafirlerin damak zevkine uygun kurabiye, kek ve muffin gibi yiyeceklerde bulunmakta.

Lezzetli kahveler Manavgat Şelalesi’nde

Manavgat Şelalesi Günübirlikte Tesisleri Yönetim Kurulu Başkanı Bilal Özen, Manavgat Şelalesi’nde gerçekleştirilen yenileme çalışmaları ve sonrasında sunulan kaliteli hizmet ile şelalenin hak ettiği değeri görmesi ve şelaleye gelen misafirlerin en iyi şekilde ağırlanması adına çalışmalarına aralıksız devam ettiklerini söyledi. Manavgat Şelalesi’ni görmek için Manavgat’ta gelen binlerce yerli ve yabancı turistin daha eğlenceli ve keyifli zaman geçirmeleri adına yeni bir hizmeti daha faaliyete geçirdiklerini, misafirlerin kaliteli ve gerçek kahve keyfi ile buluşturduklarını ifade etti.

mc donalds mcd cafe

manavgat şelalesi mc donalds

manavgat şelalesi günübirlik tesisleri

manavgat şelalesi

manavgat büyük şelale

büyük şelale manavgat

büyük şelale

Tags

Related Articles

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Close