EtkinliklerManavgat Şelalesi

Manavgat Şelalesi’nde buz gibi keyifler sizi bekliyor

Manavgat Şelalesi sunduğu farklı hizmet anlayışıyla turistlerin adeta gözdesi haline geldi. İçkinizi şelale manzarasına karşı yudumlamaya ne dersiniz?

MANAVGAT ŞELALESİ VE KEYİFLİ SAATLER

Manavgat’ın nefes aldığı yer olarak tabir edilen dünyaca ünlü Manavgat Şelalesi, her yaşa ve her zevke uygun kaliteli hizmet anlayışıyla misafirlerini özel hissettirmeye devam ediyor. Yerli, yabancı, alkollü ve alkolsüz içkinin her türlüsünü bulacağınız Manavgat Şelalesi Tesislerinde, sizler için özel tasarlanmış, şelale manzaralı teras kısmında keyifli saatler geçirebilirsiniz.

manavgat şelalesi lounge bar

KALİTELİ HİZMET EŞLİĞİNDE NEFİS TATLAR

Manavgat Şelalesi Günübirlik Tesisleri içerisinde Manavgat Irmağı’nın serin sularının hemen yanı başında yer alan Lounge Bar’da yoğun geçen bir günün stresinden uzaklaşarak, sakin bir dinleti eşliğinde içkinizi yudumlayarak anın ve şelalenin tadını çıkarabilirsiniz. Kaliteli müzik eşliğinde geçireceğiniz keyifli anlar, size sunulan lezzetli tatlarla doruk noktasına ulaşıyor.

manavgat şelalesi lounge bar

MANAVGAT ŞELALESİ SİZİ BEKLİYOR

Günün tüm yorgunluğunu ve stresini atabileceğiniz, birbirinden leziz yemeklerin tadını çıkarabileceğiniz Lounge Bar, benzersiz enerjisi, özel kokteylleri, tropikal, buzlu specialleri ve birbirinden farklı konseptteki nargile çeşitleriyle serin Manavgat akşamlarında sizi Manavgat Şelalesi’nde bekliyor.

manavgat şelalesi lounge bar

MANAVGAT ŞELALESİ’NE NASIL GİDİLİR

Manavgat’ta tatile gelen veya Manavgat’ta ikamet eden vatandaşlar, Manavgat Şelalesi’ne gelmeden önce arayarak rezervasyon yaptırabilirler. Aşağıdaki iletişim numaralarından  Şelale tesisleri ve sunduğu hizmetler hakkında detaylı bilgi alabilirsiniz. Manavgat Şelalesi Günübirlik Tesisleri içerisinde bulunan Elegant A La Carte Restorana veya diğer üniteler için rezervasyon yaptırabilirsiniz.

manavgat şelalesi lounge bar

Bilgi için:

0 (242) 746 46 26

0 505 003 93 62

Adres: Sarılar Mahallesi, İstiklal Caddesi, No: 4/A, Manavgat Büyük Şelalesi

Tags

Related Articles

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Check Also

Close
Close