EtkinliklerKöprülü Kanyon

Manavgat Yüksek Sadakat ve Funda Arar Konseri ile coştu

Manavgat Barış Suyu Festivali kapsamında gerçekleştirilen Yüksek Sadakat ve Funda Arar Konseri ile Manavgatlılar coşkulu bir gece yaşadı

MANAVGAT’TA BARIŞ SUYU FESTİVALİ COŞKUSU

Manavgat Barış Suyu Festivali’nin ilk gününde sahne alan ünlü rock grubu Yüksek Sadakat ve Funda Arar konseri ile Manavgatlılar eğlence dolu saatler geçirdi. Her yıl geleneksel olarak düzenlenen ve bu yıl 21’incisi gerçekleştirilen Manavgat Barış Suyu Festivali büyük bir coşkuya sahne oldu.

Festivalin gündüz ayağında çeşitli etkinlikler ve aktivitelerle eğlenceli zaman geçiren Manavgat halkı akşam da gerçekleştirilen konserlerle güzel bir festival akşamı geçirdi.

YÜKSEK SADAKAT KONSERİ

Manavgat Barış Suyu Festivali’nde ilk olarak ünlü rock grubu Yüksek Sadakat sahne aldı. Geniş bir dinleyici kitlesine konser veren Yüksek Sadakat, eski ve yeni şarkılarında oluşan repertuvarlarıyla Atatürk Kültür Merkezi ana sahnesine gelen binlerce kişiye güzel bir akşam yaşattı. Yüksek Sadakat  en güzel şarkılarını Manavgatlılar için söylerken, seyircilerde grubun şarkılarına eşlik ederek güzel bir ambiyans oluşturdular. Yaklaşık 2 saat sahnede kalan Yüksek Sadakat Konseri ile Manavgatlılar rock müziğe doydu.

yüksek sadakat konseri

FUNDA ARAR KONSERİ

Manavgat Barış Suyu Festivali’nin ilk günde Yüksek Sadakat’tan sonra sahneye Funda Arar çıktı. Ünlü sanatçı geçmişten bugüne en sevilen şarkılarını söylerken, alanı dolduran on binlerce kişi adeta kendinden geçti. Funda Arar’ın söylediği şarkılara eşlik eden seyirciler, gönüllerince eğlendiler.

funda arar manavgat

MANAVGAT BELEDİYESİ ÇOCUKLARI UNUTMADI

Manavgat Belediyesi tarafından düzenlenen Barış Suyu Festivali’nde konser öncesi alanda kurulan stantlarla konser öncesi hem çocuklar hem de aileleri güzel keyif dolu zamanlar geçirdiler. Alanın çeşitli yerlerinde bir birinden güzel aktivitelerle konser saatini bekleyen aileler, Afrikalı akrobasi sanatçılarının gösterilerini keyifle izlerken, çocuklar için kurulan şişme oyun alanlarında da çocuklar gönüllerince eğlendi.

manavgat funda arar konseri

yüksek sadakat manavgat

Tags

Related Articles

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Close