EtkinliklerManavgat Şelalesi

Manavgat Barış Suyu Festivali 2. Gün | Kıraç Pamela Konseri

Manavgat Barış Suyu Festivali 2’nci gününde de konser ve etkinliklerle son sürat devam ediyor. Festivalin 2’nci gününde Kıraç ve Pamela konseri olacak

MANAVGAT BARIŞ SUYU FESTİVALİ PROGRAMI

Manavgat Barış Suyu Festivali’nin ikinci gününde de gün boyu aktivite ve etkinlikler devam edecek. Saat 15.00’da başlayacak gündüz programı Atatürk Kültür Merkezi’nde gerçekleşecek. AKM Fuaye Alanında Resim sergileri, hobi kursları sergisi, el emeği alın teri sergileri, Dünden Bugüne Fotoğraflarla Manavgat sergisinin olduğu merkezde, AKM önü küçük sahnede saat 18.00 – 18.30 arasında Çin sirki gösterileri olacak. AKM Büyük Salonda saat 19.00 – 20.00 saatleri arasında Ünlü haber sunucuları Cem Yılmaz ile Nevşin Mengü Manavgat halkıyla bir araya gelerek sohbet gerçekleştirecekler.

manavgat barış suyu festivali

MANAVGAT FESTİVAL KONSERLERİ

Manavgat Barış Suyu Festivali 2017’nin ikinci gününün akşam kuşağında ise konserler var. İlk olarak saat 20.00’de sevilen rock müzik sanatçısı Pamela sahne alacak. Pamela eski ve yeni şarkılarından oluşan konseriyle Manavgatlılara unutulmaz bir konser deneyimi yaşatacak.

PAMELA VE KIRAÇ MANAVGAT KONSERİ

Pamela konserinin ardından Manavgat Belediye Başkanı sahneye gelerek bir konuşma gerçekleştirecek. Manavgat Barış Suyu Festivali hakkında bilgi verecek olan Şükrü Sözen’in konuşmasının ardından Havai fişek gösterileri yapılacak.

Manavgat Barış Suyu Festivali’nin ikinci gününün son konserini Kıraç verecek. Ünlü sanatçı geçmişten bugüne en sevilen şarkılarını Manavgat halkı için söyleyecek.

Tags

Related Articles

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Close