EtkinliklerManavgat Şelalesi

Kıraç Manavgat Konseri |Manavgat Barış Suyu Festivali

Kıraç Manavgat Konseri bugün saat 22.00’de Manavgat Atatürk Kültür Merkezi Ana Sahnesi’nde gerçekleşecek. Manavgat Barış Suyu Festivali devam ediyor…

MANAVGAT BARIŞ SUYU FESTİVALİ’NDE ÜNLÜLER GEÇİDİ

Manavgat Barış Suyu Festivali 2017, ikinci gününde Türkiye’nin güçlü seslerinden Anadolu Rock müziğinin önde gelen isimlerinde Kıraç’ı ağırlıyor. Her yıl geleneksel olarak gerçekleştirilen ve bu yıl 21’incisi düzenlenen Manavgat Festivali ünlü isimleri ağırlamaya devam ediyor.

manavgat barış suyu festivali kıraç

FESTİVALLER ŞEHRİ MANAVGAT

Manavgat yaz sezonunu festivallerle geçiriyor. Haziran ayının sonuna doğru başlayan Manavgat Motosiklet Festivali ile yaza merhaba diyen Manavgatlılar, bu organizasyonun hemen ardından Manavgat Barış Suyu Festivaline merhaba dedi. 7 Temmuz günü başlayan festivalin ilk gününde gün boyu etkinlik ve aktivitelerle eğlenen Manavgatlılar, akşam ünlü rock grubu Yüksek Sadakat ve Funda Arar ile coştu.

KIRAÇ MANAVGAT KONSERİ

Festivalin ikinci gününde ise gündüz kuşağında çeşitli etkinlik ve aktivitelerle eğlenen Manavgatlılar, akşam iki konserle günü bitirecek. İlk olarak sahneye Pamela gelecek. Pamela Manavgat Konseri’nin ardından saat 22.00’de Kıraç konser verecek. Yaptığı besteler ve söylediği şarkılarla herkesin gönlünde taht kuran Kıraç, eski ve yeni şarkılarından oluşan repertuvarını Manavgatlılar için seslendirecek. Hava fişek gösterilerinin yapılacağı gecede Manavgatlılar gönüllerince bir gece geçirecek.

kıraç manavgat

Tags

Related Articles

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Close