EtkinliklerManavgat Şelalesi

Manavgat Barış Suyu Festivali Başladı

Manavgat Barış Suyu Festivali büyük bir coşkuyla başladı. Bu yıl 21’incisi düzenlenen Festival büyük coşkuya sahne oldu. İşte festival fotoğrafları

MANAVGAT BARIŞ SUYU FESTİVALİ

 21 yıldır aralıksız devam eden Manavgat Barış Suyu Festivali birbirinden renkli görüntülerle başladı. Manavgat halkının, yerli ve yabancı binlerce turistin yoğun ilgi gösterdiği festival, kent merkezinde düzenlenen etkinliklerle büyük küçük herkesin yoğun ilgisini çekti. Festivalin ilk gününde gündüz etkinlikleri Manavgat Atatürk Kültür Merkezi’nde start aldı. Sergilerin, çocuk etkinliklerinin, festival kortejinin ve Manavgat Irmağı’nda su gösterilerinin yer aldığı festival programının akşam ayağında Yüksek Sadakat ve Funda Arar sahne aldı.

MANAVGAT IRMAĞI’NDA SU GÖSTERİLERİ

 Manavgat Barış Suyu Festivali saat 15.00’te Atatürk Kültür Merkezi’nde gerçekleştirilen bir takım etkinliklerle başladı. Akşam saat 18.30’da Manavgat Irmağı’nda gerçekleştirilen gösteriler Manavgat halkının büyük ilgisini çekti. Manavgat Irmak Kenarına akın eden halk, düzenlenen etkinlikle eğlenceli saatler geçirdi. Su jetlerinin, jet ski takımlarının ve sürat motorlarının gösterileri izleyenleri kendisine hayran bıraktı. Manavgat Irmağında gerçekleşen su gösterileri nefes keserken vatandaşlar bu anları cep telefonlarıyla kaydetmeyi ihmal etmedi.

manavgat barış suyu festivali

DÜNYA ŞAMPİYONUNDA NEFES KESEN ŞOV

Flyboard (Su Jeti) sporunda ulusal ve uluslararası birçok şampiyonluğu bulunan Ali Komşusu’nun su üzerinde gerçekleştirdiği şov ve figürler uzun süre alkışlandı. Sudan 20 metre kadar yüksekte Türk Bayrağı açarak seyircileri selamlayan Ali Komşusu’nun performansı kendisini izlemeye gelenlerin takdirini kazandı.

manavgat barış suyu festivali

FESTİVAL KORTEJİNE BÜYÜK İLGİ

Manavgat Barış Suyu Festivali korteji de renkli görüntülere sahne oldu. Saat 19.00’da başlayan festival korteji, Cumhuriyet Meydanında kalabalık bir grup ile başladı. Manavgat’ta faaliyet gösteren otellerin animasyon ekiplerinin gerçekleştirdiği eğlenceli şovlar korteje farklı bir hava kattı. Manavgat Fevzi Paşa Caddesi’nden başlayan Festival Korteji, daha sonra Atatürk Caddesi’nden devam ederken, Atatürk Kültür Merkezi Konser alanında son buldu. Manavgat Barış Suyu Festivali’nin ilk gününde saat 20.00’da sevilen rock grubu Yüksek Sadakat konseri ile başladı. Yüksek Sadakat Manavgat Konseri ardından sevilen sanatçı Funda Arar sahne aldı. Yüksek Sadakat ve Funda Arar konserleri ile ilgili geniş haber ve fotoğraflara yine bu sayfalardan ulaşabilirsiniz.

Tags

Related Articles

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Close