EtkinliklerManavgat Şelalesi

Manavgat Barış Suyu Festivali 2017 başlıyor

Manavgat Barış Suyu Festivali 2017 Atatürk Kültür Merkezi’nde konserlerle başlıyor. İşte Manavgat Festivali Konser tarihleri ve etkinlikleri

Manavgat Belediyesi’nin organize ettiği ve her yılı geleneksel olarak devam eden Manavgat Barış Suyu Festivali 2017’nin bu yıl 21’incisi konser ve etkinliklerle Manavgat Atatürk Kültür Merkezi önünde 7 Temmuz’da başlayacak.

manavgat festivalleri

MANAVGAT BARIŞ SUYU FESTİVALİ 2017

Manavgat Belediyesi’nin her yıl aralıksız sürdürdüğü Manavgat Barış Suyu Festivali ile Manavgat’taki turizmin hareketliliğini hızlandırmak, esnafa maddi anlamda destek olmak ve vatandaşların az da olsa stres atabilmeleri ve rahatlamaları açısından son derece önem arz etmektedir. Bilindiği gibi Manavgat yaza festivallerle merhaba dedi. 29 Haziran ile 2 Temmuz tarihleri arasında Uluslararası Manavgat Motosiklet Festivali ile yaza merhaba diyen Manavgat’ta yaşayanlar, bu festivalin bitiminden hemen sonra Manavgat Barış Suyu Festivaliyle yaz sezonunu eğlence dolu günlerle geçiriyor. Manavgat Festivali bu yıl Atatürk Kültür Merkezi Meydanı’nda 7-8-9 Temmuz tarihler arasında gerçekleşecek.

MANAVGAT BARIŞ SUYU FESTİVALİ’NDE HANGİ SANATÇILAR YER ALIYOR

Manavgat Barış Suyu Festivali’nde 3 gün boyunca Türkiye’nin birbirinden ünlü sanatçıları sahne alacak. Festival 7 Temmuz Cuma günü saat 19.00’da kortej ile başlayacak. 7’den 70’e her yaştan vatandaşa hitap eden Barış Suyu Festivali, her yıl yüzbinlerce insanı ağırlıyor. Bu yıl festivalde yine birbirinden ünlü isimler konser verecek. Kıraç, Funda Arar, Zakkum, Demet Akalın, Yüksek Sadakat ve Pamela gibi sanatçıların sahne alacağı festivalde, Nevşin Mengü, Mirgün Cabas ve Cem Yılmaz gibi haber sunucuları Atatürk Kültür Merkezi’nde Manavgatlılarla bir araya gelecekler.

manavgat barış suyu festivali sanatçılar

MANAVGAT FESTİVALİ HER GÜN 15.00’TE BAŞLAYACAK

Üç gün boyunca devam edecek Manavgat Barış Suyu Festivali her gün saat 15.00’te etkinlikler ve aktivitelerle başlayarak gecenin geç saatlerine kadar devam edecek. Resim sergileri, hobi kursları, atölye çalışmaları, sirk gösterleri, Manavgat Irmağı’nda gerçekleştirilecek su sporları, çocukların katılımı ile gerçekleşecek aktiviteler ile yerli ve yabancı binlerce turist sanata ve eğlenceye doyacak.

Tags

Related Articles

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Check Also

Close
Close