EtkinliklerManavgat Şelalesi

Manavgat Motosiklet Festivali Kolpa ve Lebowski ile coştu

Uluslararası Manavgat Motosiklet Festivali 2017 konser ve etkinliklerle başladı. İlk gün sahne alan Kolpa ve Lebowski motor tutkunlarını şarkılarıyla coşturdu

MANAVGAT MOTOSİKLET FESTİVALİ 2017 1. GÜN

Bu yıl 7’ncisi düzenlenen Uluslararası Manavgat Motosiklet Festivali renkli görüntülere sahne oldu. Festivalin ilk gününde akşam sahne alan ünlü Rock Grubu Kolpa ve Antalya’nın yerel grubu Lebowski, alana gelen motor tutkunlarını söyledikleri şarkılarla adeta coşturdu.

5 BİN MOTOSİKLET TUTKUNU

Motosiklet Festivali’nin ilk gününde kayıt işlemlerinin sonunda alana yerleşen motorcular kurdukları çadırlar ile festivali kamp alanına çevirdiler. Yaklaşık 5 bin motor tutkununun katıldığı festivalde gündüz farklı etkinliklerle motorcular hoş saatler geçirdi. Manavgat Belediyesi’nin Titreyengöl Boğaz Otel Mevkiinde gerçekleştirdiği Manavgat Motosiklet Festivali için belirlediği kamping alanı tamamen doldu. Manavgat’tan çok sayıda STK temsilcisinin katıldığı festivali Manavgat Kaymakamı Nazmi Günlü’de ziyaret etti.

MOTORCULARDAN ŞÜKRÜ SÖZEN’E TEŞEKKÜR

Festival alanında güvenlik önlemleri üst düzeydi. Festival alanının güvenliğini özel güvenlik ekiplerinin yanı sıra, atlı jandarma ekipleri de sağladı. Atlı jandarmalar festivale gelenlerin oldukça ilgisini çekti. Gün içerisinde çeşitli etkinliklerle eğlenen motor tutkunları, kamp alanının çok güzel olduğunu, böyle bir imkanı kendilerine sağladığı için Manavgat Belediye Başkanı Şükrü Sözen’e teşekkür ettiler.

LEBOWSKİ KENDİNE HAYRAN BIRAKTI

Akşam saatlerinde eğlence konserler ile devam etti. İlk olarak sahneye Antalya’nın yerel gruplarından Lebowski çıktı. Grup Lebowski, sahne performanslarıyla alana gelen motor tutkunlarını kendilerine hayran bıraktılar. Türkiye’nin önde gelen sanatçılarının şarkılarını mükemmel bir performansla yorumlayan Grup Lebowski, verdiği konserle motosiklet sevdalılarını coşturmasını bildi.

KOLPA VE UNUTULMAZ MANAVGAT KONSEERİ

Manavgat Motosiklet Festivali 2017’nin ilk gününün asıl konserinde Türkiye’nin sevilen rock gruplarından Kolpa sahne aldı. Kolpa muhteşem bir konserle hayranlarına unutulmaz bir akşam yaşattı. En sevilen şarkılarını Manavgatlılar ve Motor tutkunları için söyleyen Kolpa, saatlerde sahnede kalarak unutulmaz bir konsere imza attı.

HERKESİ MOTOSİKLET FESTİVALİNE BEKLİYORUZ

Manavgat Motosiklet Festivaline olan yoğun ilgiden dolayı memnuniyetini dile getiren Manavgat Belediye Başkanı Şükrü Sözen, “Türkiye çeşitli illerinden ve Avrupa’nın birçok ülkesinden Manavgat’a festival için gelen binlerce motor tutkununu ağırlamak bizler için mutluluk verici bir olay. Kentimizde festival canlılığı başladı ve bu bizi ziyadesiyle mutlu ediyor. Herkesi motosiklet festivalimize davet ediyorum” dedi.

manavgat motosiklet festivali

Tags

Related Articles

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Check Also

Close
Close