Manavgat Şelalesi

Manavgat Şelalesi Yakamoz Restoran ile fark yaratıyor

Manavgat Şelalesi, sunduğu hizmetlerle de fark yaratıyor. Yakamoz Restorant özel hazırlanan lezzetli tatlarını misafirlerinin beğenisine sunuyor

MANAVGAT ŞELALESİ FARK YARATIYOR

Manavgat’ın en gözde mekanlarından biri olan Manavgat Şelalesi, tesis içerisinde bulunan Yakamoz Restoran ile bir ke daha farkını ortaya koyuyor. Kaliteli ürünlerini, üstün hizmet anlayışıyla harmanlayarak misafirlerine sunduğu konukseverliği ile Manavgat’ın vazgeçilmez mekanları arasına giren Şelale Günübirlik Tesisleri, sunduğu hizmetlerle fark yaratmaya devam ediyor.

MANAVGAT ŞELALESİ’NDE BAYRAM TATİLİ

Manavgat Şelalesi tesisleri içerisinde Elegant A La Carte restorandan sonra Yakamoz Restoran’ı da hizmete sokan  Şelale yönetimi, açık havada, şelalenin muhteşem manzarası karşısında birbirinden lezzetli tatlarıyla alternatif lezzetler arayanlar için farklı bir seçenek sunuyor.

manavgat şelalesi yakamoz restorant

Dünyanın en güzel toprakları üzerinde, doğanın elinden geldiği kadar cömert davrandığı Manavgat’ta yöresel ve doğal ürünlerin en taze ve yalın haliyle ikram edildiği eşsiz manzarasıyla ve sunduğu ürün çeşitliliğiyle Manavgat Şelalesi Yakamoz Restoran, bayram ve yaz tatilinizde damaklarınızda unutamayacağınız lezzetler bırakacak.

MANAVGAT ŞELALESİ SİZİ BEKLİYOR

Uzun bir yolcuğunun ardından Manavgat’a kadar uzanan tatil rotasında Akdeniz ve Türk Mutfak kültürünün en güzel lezzetlerini misafirleri için bir araya getiren ve Manavgat’ın gözdesi Manavgat Şelalesi, muhteşem Şelale manzarası, yüzlerce kişilik kapasitesi ve üstün hizmet anlayışıyla siz misafirlerine akıllardan çıkmayacak lezzetleri sunuyor. Haftanın 7 günü hizmet veren Yakamoz Restorant, huzurlu ve sakin ortamıyla adeta büyülüyor. Sizlerde Şelale Günübirlik Tesislerinin sunduğu ayrıcalıklardan faydalanmak ve güzel bir bayram tatili geçirmek istemez misiniz? Şelale sizi bekliyor.

yakamoz restorant

Tags

Related Articles

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Close