Manavgat Şelalesi

Manavgat Şelalesi’nde şov başlıyor

Manavgat Şelalesi Günübirlik Tesisleri Yaza bomba gibi giriyor. Faaliyete geçtiği günden bu yana adından sıkça söz ettiren Manavgat Şelalesi’nde şov başlıyor

MANAVGAT ŞELALESİ ŞOV BAŞLIYOR

Manavgat Şelalesi Günübirlik Tesisleri Manavgatlılara Bayram sürprizi yapmaya hazırlanıyor. Faaliyete girdiği günden bu yana gerçekleştirdiği konser, aktivite ve hizmetlerle Manavgat gündeminde oturan Manavgat Şelalesi Ramazan ayı sonrasında Arife günü ve Bayramın ilk günü gerçekleştireceği etkinliklere misafirlerine güzel bir gece yaşatacak.

hatice manavgat şelalesi

ÜNLÜ SANATÇILAR MANAVGAT ŞELALESİ’NDE

“Bildiklerinizi unutu, şov başlıyor” sloganı ile sezona hızlı bir giriş yapan Şelale Günübirlik Tesisleri, birbirinden değerli sanatçıları misafirleriyle buluşturmaya devam ediyor. Geçtiğimiz haftalarda resmi açılışı yapılan Manavgat Şelalesi, ünlü rock grubu Manga’yı sevenleriyle buluşturmuştu.

mustafa kaya manavgat şelalesi

MANAVGAT ŞELALESİ’NDE FELEKTEN BİR GECE

Ramazana özel iftarları, organizasyonları ve etkinlikleriyle misafirlerine farklı bir ramazan deneyimi yaşamalarını sağlayan Şelale Günübirlik Tesisleri, Ramazandan sonra arife günü ve bayramın ilk günü birbirinden kıymetli sanatçılarla eğlence severlere felekten bir gece yaşatmaya hazırlanıyor.

yanar manavgat şelalesi

EN İYİLER MANAVGAT ŞELALESİ’NDE

24 – 25 Haziran tarihlerinde, Gece hayatının vazgeçilmez sanatçıları Hatice, Yanar, Mustafa Kaya ve Selim Gülgören Şelale Günübirlik Tesisleri içerisinde bulunan Elegant A La Carte Restoranda sahne alacaklar. Antalya’da büyük bir izleyici kitlesine sahip olan birbirinden değerli bu dört sanatçı, bayram öncesi ve bayram gecesi kendilerini dinlemeye gelen hayranlarına unutulmaz bir bayram gecesi yaşatacak.

selim gülgören manavgat şelalesi

MANAVGAT ŞELALESİ’NDE BU YAZ BAMBAŞKA GEÇECEK

Manavgat Şelalesi Günübirlik Tesisleri Haziran ayı boyunca klasikleşecek performanslarla Manavgat’tan ve şehir dışından gelecek misafirleri için müzik ve eğlencenin ritmini tutacak. Türkiye’nin ve Antalya’nın yıldız isimleriyle renklenecek Manavgat Şelalesi, farklı tarzlarıyla kendilerine has dinleyici kitlesi bulunan başarılı isimleri Manavgat Şelalesi’nde eğlence severlerle buluşturacak.

Tags

Related Articles

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Close