Manavgat Şelalesi

Manavgat Şelalesi ile bereketli ve lezzetli iftar sofraları

Manavgat Şelalesi içerisinde bulunan Elegante A La Carte Restoran, Ramazan ayına özel hazırladığı lezzetli iftar sofralarıyla misafirlerini karşılıyor

MANAVGAT ŞELALESİ İFTAR

Manavgat Şelalesi Günübirlik Tesisleri içerisinde yer alan Elegante A La Carte Restoranın usta şeflerinin hazırladığı modern ve geleneksel lezzetler; Manavgat Şelalesi ayrıcalığı ve şıklığı hile hem damaklarınıza hem de gözlerinize hitap edecek.

manavgat şelalesi ramazan

RAMAZANDA DA MANAVGAT ŞELALESİ

Manavgat Şalalesi Elagant A La Carte Restoranda, şelale manzarası eşliğinde zengin iftariyelikler pastırma, hurma, zeytin ve özel kendi bahçesinden gelen yeşillik tabağı ile başlayan, çorba, geleneksel patates böreği ve mevsim salatası, Bulgur pilavı eşliğinde kekik marineli kuzu sote veya Kasap sote ve sonunda tahin ve cevizli kabak tatlısının olduğu iftarın kişi başı fiyatı 44 TL. Grup yemekleriniz için uygun bir atmosfere sahip olan Elegant A La Carte Restoran, sevdiklerinizle birlikte keyifli ve hoş bir iftar saati geçirmek isteyenler için uygun bir alternatif.

manavgat şelalesi menü

UYGUN FİYATLI VE LEZİZ İFTAR MENÜSÜ

Şehrin gürültüsünden, stresinden ve iftara yetişme endişesi yaşamadan güzel bir iftar yapmak isteyenlerin uğrak mekanı haline gelen Manavgat Şelalesi’nde Ramazan Ayı süresince çorba, mezeler, salatalar, ana yemek, tatlı ve ramazana özel içeceklerin bulunduğu iftar özel menüsü kişi başı sadece 44 TL. Manavgat Şelalesi Elegante A La Carte Restoran, Ramazan ayı içerisinde hazırlayacağı menü ve açık büfe alternatifleriyle siz ve sevdiklerinize farklı damak tatlarını deneyimlemeniz için sizleri bekliyor.

manavgat şelalesi iftar ramazan

Tags

Related Articles

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Close